I Love You Albania

I Love Kosova
 
HomePortalRegisterLog in

Share | 
 

 Barcaleta te ndryshme

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Barcaleta te ndryshme   Sun Oct 17, 2010 11:57 am

Qytetari i drejtohet lypesit. -Ti sje i verber sic shkruan kartela qe ke ne qafe,te pashe duke lexuar gazeten. -Gabohesh, une po shihja vetem figurat.........lol
LEXo mE posht...
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: Barcaleta te ndryshme   Sun Oct 17, 2010 11:57 am

Po Lujn Futboll Shqipria me Brazilin, edhe trajneri i Shqipris para ndeshjes po i thot Muratit Me rujt Ronaldihnon edhe loja filloj , mas 10 min ,Igli Tare po shenon Autogol , pas pak po e shenon edhe 1 autogol tjeter tani tranjeri i Shqipnis i thot Muratit Lere Ronaldihnon po Ruje Taren Se na knaqi me gola..
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: Barcaleta te ndryshme   Sun Oct 17, 2010 11:58 am

nje dit ishte lepuri dhe po pinte nje birr. aty kalon dhelpra dhe i thot : o lepur ca po ben? ja po pres luanin tia thy brinjet. dhelpra cuditet dhe i thot luanit. vjen luani dhe i thot cfare po ben more lepur .- ja po pi birr dhe po them budalliqe...
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: Barcaleta te ndryshme   Sun Oct 17, 2010 11:58 am

Djali pyet te atin: Babi si kuptohet kush eshte i dehur? Babai: I shikon ata dy burrat aty, po te ishe i dehur do shikoje 4 burra. Djali: Babi po aty eshte vetem nje burre.....
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: Barcaleta te ndryshme   Sun Oct 17, 2010 11:58 am

Vajza e vogël duke u lutur para se të flerë: - ... dhe pastaj o Zot të lutem tu japësh disa rroba të ngrohta atyre vajzave të gjora në revistat që lexon babi......
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: Barcaleta te ndryshme   Sun Oct 17, 2010 11:58 am

Ishte shqiptari zvicerani kinezi dhe japonezi .tha zvicerani une kam vajzat me te mira ne bote.thote kinezi une bej stilet me te bukura ne bote japonezi tha une kam gazetat me te sakta ne bote. tha shqiptariune me vajzat e zviceranit i bej stilin e kinezit NQS sbesoni lexoni gazetat e japonezit ...
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Sponsored content
PostSubject: Re: Barcaleta te ndryshme   

Back to top Go down
 
Barcaleta te ndryshme
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
I Love You Albania :: ARGETIM & ZBAVITJE :: KENDI I HUMORIT-
Jump to: