I Love You Albania

I Love Kosova
 
HomePortalRegisterLog in

Share | 
 

 KUROZITETE SHQIP

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: KUROZITETE SHQIP   Sun Oct 17, 2010 12:00 pm

Britaniku fiton në loto 130 milionë stërlira

Një banor i Britanisë së Madhe fitoi shumën rekorde prej gati 130 milionë stërlina në lotarinë “EuroMillions e cila luhet në nëntë vende evropiane.

Deri në tërheqjen e mbrëmshme të fituesit i cili me gjasa një ndaj 76 milionë eurove e goditi kombinim e shtatë numrave të tërhequr, çmimin më të madh në kuadër të kësaj loje, rreth tre milionë e gjysmë euro më të vogël se rekordi i ri, e fitoi një spanjoll në Maj të vitit të kaluar.

Lotaria Nacionale Britanike Kamelot nuk njoftoi saktësisht se ku në vend është tërhequr lotaria fituese. Prej Qershorit të vitit të kaluar, xhekpotin në kuadër të lotarisë evropiane e fituan 10 britanikë, por mbrëmë është fituar shuma më e madhe deri më tani.

“EuroMillions” është lotari që filloi në vitin 2004,kurse ajo sot luhet në Austri, Belgjikë, Britani të Madhe, Francë, Irlandë, Luksemburg, Portugali, Spanjë dhe Zvicër.
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: KUROZITETE SHQIP   Sun Oct 17, 2010 12:00 pm

Dashuria kundër dhimbjes fizike

Dashuria është një ilac i fuqishëm kundër dhimbjes fizike. Këtë e bën të ditur një studim amerikan që thekson se “kura” është më efikase në fillimet e një lidhjeje pasionante.

Dashuria ushtron një fuqi të madhe duke prekur organet dhe pjesët e trupit në të cilat veprojnë ilacet anti-dhimbje. Studimi është kryer tek disa persona ku janë testuar të dhënat fizike tek ata që po kalonin një histori dashurie dhe tek një grup tjetër pa këtë ndjenjë.
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: KUROZITETE SHQIP   Sun Oct 17, 2010 12:01 pm

Mbathje te castit]


Papritur keni mbetur pa mbathje të pastra, ndërsa nuk keni kohë t’i blini? Mos u shqetësoni, ekziston zgjidhja për ju këto janë te brendshmet uniseks, qe vijne te shkrira me ujë!

‘Mbathjet e castit’ vijnë në formë të tabletave dhe e vetmja gje që duhet të bëni është që ta shkrini tabletën në një gotë ujë. Sapo prekin ujin, ndodh e pabesueshmja, tableta zgjerohet dhe mbathjet tuaja të castit janë gati për përdorim.
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Sponsored content
PostSubject: Re: KUROZITETE SHQIP   

Back to top Go down
 
KUROZITETE SHQIP
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
I Love You Albania :: ARGETIM & ZBAVITJE :: REKORDE DHE KURIOZITETE-
Jump to: