I Love You Albania

I Love Kosova
 
HomePortalRegisterLog in

Share | 
 

 ÇKA ËSHTË DASHURIA?????

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: ÇKA ËSHTË DASHURIA?????   Sun Oct 17, 2010 12:03 pm

ÇKA ËSHTË DASHURIA?????

"Dashuria është shumë e mirë kur fillon, ndërsa shumë e keqe - kur mbaron"

Zemra e njeriut ka kufi në dashuri por jo në urrejtje . (BALZAK)

Njeriu dallon nga bisha, nga aftësia për ti kontrollu ndjenjat,
kur këte e humbë, bëhet bishë pa ndjenja.
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Re: ÇKA ËSHTË DASHURIA?????   Sun Oct 17, 2010 12:03 pm

Kur isha si fëmijë,
flisja si fëmijë
isha i mençur si fëmijë
me plot fantazi

dhe kur u bëra Burrë
rash në dashuri
si ndodhi kjo as vet s´di
që më largoi nga fëmijria
por kjo është dashuria
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
 
ÇKA ËSHTË DASHURIA?????
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
I Love You Albania :: DASHURIA :: DASHURIA-
Jump to: