I Love You Albania

I Love Kosova
 
HomePortalRegisterLog in

Share | 
 

 Patellxhane te mbushur

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: Patellxhane te mbushur    Sun Oct 17, 2010 12:05 pm

Ne nje tengjere me uje te vaket hedhim patellxhanet i leme ne uje rreth 3-4 min pastaj nxirren nga uji dhe priten 2 here horizontal dhe vertikal pasi ti keme prere me nje luge u heqim varat pastaj i leme te ftohen. Derisa patellxhanet te ftohen veme tiganin ne zjarr me pak vaj pastaj ne nje tas hedhim 3 kokrra veze 1lug gjedhe miedh normal pak krip perzihen te gjitha se bashku derisa brumi te trashet pak dhe pastaj fidhom mbushja e patellzhaneve duke i hedhur ne tigan. JU BEFTE MIR
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
 
Patellxhane te mbushur
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
I Love You Albania :: KENDI KULTUROR :: GUZHINA SHQIPTARE-
Jump to: