I Love You Albania

I Love Kosova
 
HomePortalRegisterLog in

Share | 
 

 CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 30
Join date : 2010-10-05

PostSubject: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?   Thu Oct 07, 2010 11:32 pm

CILI ESHTE QYTETI ME I BUKUR OSE SHTETI KU KENI QENE DHE PSE U KA LENE MBRESA?PO VENDI NE TE CILIN ENDERRONI TE SHKONI???
Back to top Go down
http://llapi.8forum.net
 
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
I Love You Albania :: DHOMA E DEBATIT :: DISKUTIME TE LIRA-
Jump to: